Maltepe Handan – Hayrettin Yelkikanat Endüstri Meslek  Lisesinde on yıl, Küçükyalı  Endüstri Meslek Lisesinde  ise dört yıl müdürlük görevlerinde bulunan  Selami Çiçek’in tayini çıktı.

Anadolu Yakası Malatyalılar dernek başkanı Sultan Şahin Malatyalı hemşehrisi müdür Selami Çiçek’in başarılı çalışmalarının Pendik’te de devam edeceğini söyleyerek ‘Müdür Çiçek’in  Maltepe’den  tayinle ayrılması  Maltepe eğitim camiası adına kayıptır.  Pendik için ise kazanç olacağına inanıyorum”dedi.

Pendik  Meslek Edindirme Merkez Müdürlüğüne atanan  Çiçek  Manisa Kula’da okul  yaptıran idareci olarak başlayan mesleki geçmişini Maltepe’de de H.H.Yelkikanat  Meslek Lisesi ve Atilla Uras  Lisesi’ni de yapım süreçlerini sağlayan idareci olarak ta taçlandırmıştı.

Öte yandan    görev yaptığı okulların çeşitli eğitim projelerinin hayata geçirilmesi  ile ilgili olarak  yaklaşık 250 haberle de  yerel  gazetelerde yer almasına öncülük yapan müdür Selami Çiçek önümüzdeki hafta  Pendik’te yeni görevinin başında olacak.