Profesyonellere; nispet yapan çıraklarımız;

Yıl içerisinde öğrendiklerini sene sonunda arkadaşlarına, öğretmenlerine, idarecilerine velilerine sunmak isteyen çıraklarımız, Oda başkanı ve yönetim kurulunu görünce çok heyecanlandılar.

Berberlik sanatını icra etmenin adap ve usullerini arkadaşlarına sunan gençler iş yerinde bu kadar heyecanlanmadıklarını, böyle bir tecrübenin ve ustalarının yanında sunum yapmanın çok güzel olduğunu söylediler.

         Önce çıraklar, sonra gösteri uzmanı kuaförler;

Erkek berberliği alanında okuyan gençlerimiz manken arkadaşlarıyla sahne de mesleklerini icra ederken çok heyecanlıydılar.

Bayan kuaförlüğü dalında uluslararası yarışmalara katılmış, bu dalda sahne şovmeni olan Özgür Baytar, Ayaz Beyazdaş adlı Sanatkârlar çok kısa bir sürede, sahnede yaptıkları tasarımla izleyenleri şaşırttılar.

         Ödüller Oda başkanından;

Oda başkanı Sadık Türker; Mesleki eğitim Merkezlerinin çırak-kalfa-usta buluşmasını sağlamasının, sahne şovuyla hiçbir yerde canlı görme şansı olmayan çıraklarımızın, burada buna şahit olmalarının çok anlamlı olduğunu, bu konuda Güzellik ve Cilt Bakım öğretmenlerinin bu organizasyonu gerçekleştirmelerinden dolayı teşekkür etti.

Müdür yardımcısı Şenay Bilir, yıl içinde mesleki çalışmalarını yapan gençlerimizi, sene sonunda öğretmen ve Kuaförler odasıyla buluşturmak istedik idareye destek olan arkadaşlarımızla bunu gerçekleştirdik dedi.

         Çırak-Kalfa-Ustalık Eğitim Kursiyeri, Öğretmen, Oda Başkanı;

Müdür yardımcısı Hasan Olğun, kalfa adaylarımızla ustalık eğitimi alan kursiyerlerimizi, çıraklarımızı, Şov sanatçılarını, öğretmenlerimizi ve Kuaförler oda temsilcilerini bu ortamda buluşturup, başarılı olanlara oda başkanı Sadık Türker tarafından hazırlanan ödüllerin dağıttık dedi.

Okul müdürü Selami Çiçek, müdür yardımcısı Fevzi Türkmen ve Ender Düzler, Kuaförler odasının hediye desteği ve öğretmenlerimizin organizasyona desteğini STK-Okul çalışması olarak başarılı olduğunu bunu pasta keserek çıraklarla paylaşıldığını, ödül ve sertifika dağıtımının özellikle çırak öğrencileri velileri çok mutlu ettiğini belirttiler.

Selami Çiçek 2014 Globalteacherprize. Aday Adayı

?

?

?

?

?

?

?

?

?