Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2018 Mesleki Çalışma program 5 Eylül 2018 Çarşamba günü başladı.

Kartal İlçesi öğretmenlerinin;

mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak; motivasyonlarını artırmak, farkındalık oluşturmak, beceri ve yeteneklerini iyileştirmek amacıyla seminerler, atölye çalışmaları, hizmet içi eğitimler ve sinema günleri programını Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlendi.

Uzman Teknik Öğretmen Selami ÇİÇEK

32 Yıllık Mesleki Teknik Eğitim Camiasında Tokat Reşadiye’de başlayan öğretmenlik, Bursa’da müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı, Kula’da okul müdürlüğü, İstanbul’da okul müdürlüğü, kurucu müdürlük, tecrübeleri ve zorunlu rotasyonla başlayan serüven.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 4 yıllık çalışma temposunun anlatıldığı sunum TÜSSİDE, Kocaeli, Çayırova, Gebze ve Pendik’ten sonra Kartal İlçesi öğretmenlerine de sunulacak.

Eğitimde İyi Örneklerin anlatıldığı sunumda,

49 proje, Toplam Kalite Çalışmaları, disiplin olaylarının azalması, okul terkinin azaltılması, sınıf, atölye ve okul binasının iyileştirilmesi, AB projeleri, öğretmen ve öğrenci başarılarının arttığı, yerel ve ulusal basında eğimle ilgili olumlu haberlerinin yayınlandığı, ilçe, il ve ulusal başarıların “Öğretmenler İsterse” nasıl başarıldığı örneklerle anlatıldığı bölümler nefes kesiyor.

7 Eylül 2018 Cuma günü saat 14 oo de Kartal Uğur Mumcu Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezinde başlayacak.

Başvurular: 3 Eylül Pazartesi günü saat:11:00´de kartal.meb.gov.tr/seminer adresinde başladı.

Selami Çiçek 2014 Global Teacher Prize Aday Adayı