Hasat Sonu

1 yıl boyunca yapılan faaliyet ve yarışmalardan kazanılan başarıların sonunda, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin huzurunda alkışlarla “Tak” içinden geçerek, “Kırmızı Halıdan” yürüyerek tribüne çıkan öğretmen ve idarecilerimize balge dağıtımını gerçekleştirdik.

Baş Öğretmen Belgesi-Uzman Öğretmen Sertifikası

Okulumuzun tecrübeli Uzman Öğretmenlerinden, sınav sonucu kazandıkları Önceki dönem MEB Bakanı Mahmut Özer imzalı “Başöğretmen Sertifikası” Ünvanlı belgeleri tüm öğretmen ve öğrencilerinin alkışlarıyla; Selami Çiçek, Cengiz Kapısız ve Hacer Çoban ‘a müdür yardımcısı Ali Özbek tarafından takdim edildi.

Ayrıca okulumuzun kadrolu 44 öğretmeninden Uzman Öğretmen sertifikası alan 30 öğretmenimize de sertifikaları dağıtıldı.

Başarı Belgesi

6 Şubat 2023 Depremi sonrası;  deprem bölgesine acil destek sağlamak için gönüllü olan Orhan Çam, Ebru Erkuş, Coşkun Çakır öğretmenlerimize başarı belgesi. Ayrıca Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya ve Adana illerimizdeki Depremzedelere Barınma, Giyim, Oyuncak, Gıda, desteği çalışmalarında fedakârca çalışarak destek sağlayan personel, öğrenci, öğretmen ve idarecilere, Maltepe Kaymakamımız Sayın Bahri Tiryaki tarafından verilen “36 Başarı Belgesi”, alkışlarla tribünde teslim edildi.

AB, Uzmanlık, e-twining, Üstün Başarı Belgesi, Veli akademileri, Başkentten Başkentlere Gezi

Yıl boyunca yapılan AB Adil Okul Projesi katılım belgesi, organizasyonları yapan ve yurt dışına giden öğretmenlerimize okul müdürü Selami Çiçek tarafından verildi.

e-twining projesi kapsamında çocuk gelişimi öğretmenlerimizin başarısıyla, okulumuza sertifika kazandıran öğretmenlere sertifika ve belgeleri takdim edildi.

Yıl içerisinde başarı gösterip 3.cü Başarı Belgesiyle, Üstün Başarı Belgesini hak eden öğretmen, personel ve idarecilerimizin belgesi takdim edildi.

Yıl boyunca sadece öğrenci eğitimi ile yetinmeyen okulumuz Maltepe Meslek, veli ve öğretmenlerimizin devam ettiği çevrimiçi İngilizce Dil eğitimini başarıyla bitirenlere okul müdürü tarafından takdim edildi.

Okul müdürü Selami Çiçek; değerli arkadaşlarım öğretim yılı itibarıyla sosyal aktivite-sportif faaliyetler, kültürel yarışmalar, gezi organizasyonları, okul içi ve oku dışı yarışmalar, toplum yararına çalışma gibi zor ve zahmetli işi başararak 126 faaliyette 487 belge dağıtılmıştır. Bunlardan öğretmenlerimiz, Katılım Belgesi, Sertifika, Başarı Belgesi, Üstün Başarı Belgesi, Ödül, Uzman Öğretmen ve Başöğretmen Sertifikası alanların sayısı toplamda 144 adet olmuştur, tüm emeği geçenleri kutluyorum dedi.

Yüksek Teknik Başöğretmen/ Eğitim ve Yaşam Koçu, Globalteacherprize 2014 aday adayı