Yeni tad, yeni lezzet;

 “Okulumuzun Beslenme Dostu Okul Projesi” zaman dinlemiyor, ekip olarak çalışmalar devam ediyor. Müdür yardımcılarımız Şenay Bilir ve Ender Düzler’ in sağlıklı okul, çalışmalarıyla “öğrenci-okul- öğretmen” üçgeninde yaptığı çalışmalara bir yenisini daha eklediler.

         İlk defa limonata içtiğinizi fark edeceksiniz…;

Okulumuza bu dönem atanan Yiyecek ve İçecek Hizmetleri öğretmeni Mehmet Kınık projeye iddialı bir bakış getirerek yapılacak doğal limonatayı öğretmenlerimizin “ilk defa bu kadar lezzetli ve doğal limonata” içtim diyecekleri bir ürün çıkaracağını belirtti. Okulun tüm öğrencilerine, öğretmenlerine ve sınava girecek tüm kursiyerlere ikram edeceğini belirterek işe koyulması ayrı bir heyecan yarattı.

         Yüzde yüz doğal ve nane aromalı tadı yakalamak için 24 saat;

Müdür yardımcısı Şenay Bilir ve öğretmenlerimizle birlikte gerçek limonatayı hummalı bir çalışma yapıp, arkadaşlarına ikram etmeleri 1 tam günlerini aldı.

         Proje ve paylaşım;

Okul müdürü Selami Çiçek idareci ve öğretmenlerimizin “Sağlıklı Okul Projesini” desteklemelerinden ve ikram için gayret göstermelerinden dolayı tebrik etti. Mehmet Kınık öğretmenimize laboratuvar kurmak için destek olacağını, gelecek öğretim yılında sınav ve uygulamaların bizzat okulda yapılmasını sağlayacağını belirterek, bu çalışmalarından ve ikramdan dolayı emeği geçen personel ve öğretmenlere teşekkür etti.

Selami Çiçek / Uzman Yüksek Teknik Öğretmen   2014 GlobalTeacherPrize aday adayı

?

?