9 grup, 267 Usta Öğretici;

Okulumuzda düzenlenen iş pedagojisi-usta öğreticilik seminerlerinin 2017-2018 öğretim yılı son programı ve mezuniyeti 15 Temmuz 2018 tarihinde yapıldı.

Okulumuz idarecilerinin ve öğretmenlerimizin saat 18 00 den sonra, sınıf ve konferans salonunda çeşitli meslek guruplarından, ustalık belgesi alanlar ile üniversite mezunlarının katıldığı kurslar başarıyla devam ettirilerek 1 yılda; 9 grupta eğitim açılarak toplamda 267 Usta Öğretici belge almaya hak kazandı.

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi unutmadılar;

Son mezunlarımızın bir araya geldiklerinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini unutmamaları, “Şehit Ömer Halisdemir” için anı köşesinde dua etmeleri ayrı bir anlam kattı.

Okul personeli ve idarecilerimizin okulu bayrak ve resimlerle donattığı ortamda, usta öğreticilerimizin dualar okuyarak Şehitlerimize saygı duruşu ve dua okumaları duygusal anlar yaşattı.

Pendikmesem ekibi;

Okul müdürü Selami Çiçek, eğitime katılan usta öğreticilere ve müdür yardımcıları, Fevzi Türkmen, Şenay Bilir, Ender Düzler ile Hasan Olğun’a teşekkür ederek önemli bir konuda usta ve öğretmenlerin hassasiyet göstermesinin, okulu bayraklarla donatılmasının ve Şehitler için dua okunmasının önemli olduğunu bu konuda herkese teşekkürü bir borç bildiğini belirtti.

Selami Çiçek 2014 Global Teacher Prize Aday Adayı