Vizyoner Akademi-5

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan, İlçe öğretmenlerinin bilgi ve tecrübesiyle, yine İlçemizin öğretmenlerinin kendi istekleriyle başvurdukları uygulama atölyelerinde gördükleri ders ve çalışmalar 10. Hafta sonunda belge-sertifika-plaket-sergi-sunum ve gösteriyle sona erdi.

10 Hafta 600 Öğretmen

07 Ekim – 22 Aralık 2019 tarihleri arasında beşincisi gerçekleşen, her biri 10’ar hafta ortalama 600 öğretmenin devam ettiği Vizyoner Öğretmen Akademisi Kapanış Programı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz, Şube Müdürümüz Sn. Mehmet Ertekinoğlu, Pendik Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Selami Çiçek, Veli Baba Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Gülnihal Aydın Gökçen, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Malıçok, Okul ve Kurum Müdürlerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleşti.

İşaret dili kursiyerlerinin saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın konuşmalarıyla devam etti. Erbane ritim Gösterisi ve Güneydoğu Anadolu, Ege ve Karadeniz Bölgesi Türk Halk Oyunları gösterileri büyük beğeni topladı.

2 Eserle Katılım

Okulumuz Müdürü Selami Çiçek 10 hafta devam ettiği Filografi kurs belgesini Kurs Öğretmeni Ayşe Yılmaz hanımdan alırken, kursta yapmış olduğu eserleri  “Yelkenli” ve “Semazen” sergideyken, Sergiyi ziyaret eden Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz eserleri tek tek inceledi ve emeği geçen eser sahiplerine teşekkür etti.

Selami Çiçek’e Katılım Belgesi

Kursiyerlere “Katılım Belgeleri”, Eğitimcilerimize ise adlarına dikilen Fidan Sertifikaları takdim edildikten sonra Vizyoner Öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan Sergi protokol ve programa gelen öğretmenlerimiz tarafından gezilerek büyük ilgi gördü.

Selami Çiçek

Pendikmesem müdürü-Uzman Teknik Öğretmen