İlk defa Açık Alanda Buluşacaklar:

AYMDER Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çatal açıklamasında; sosyal aktivite ve etkinliklerimize bir yenisini daha eklemek istiyoruz,  Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla büyük buluşma, hemşerilerimizle etkileşme ve geleneksel yemek organizasyonlarımızı PİKNİK buluşmasıyla gerçekleştirmek istedik dedi.

Hemşerilerimizin aileleriyle birlikte katılacağı, yarışma ve müzik organizasyonun olacağı etkinliği istedikleri takdirde gelenekselleştirerek her yıl yapmayı hedefliyoruz dedi.

Başkan Fuat Çatal‘ın yönetiminde; Nafi İlçin, İbrahim Arslan, Nihat Aydın, Nurten Kayabaşı, Mehmet Erikçi, Sadık Dönmezer, Yalçın Çetin, Mehmet Nafiz Şentürk, Süreyya Yapalıal, Hasan Sazak, Adil Ercan, M. Cumhur Tekin, Muzaffer Doğan, Hikmet Karadağ, Selami Çiçek ve Serdar Çifçi bu organizasyona tüm Üye ve Hemşerilerini beklediklerini belirttiler.

21 Ağustos 2022 de yapılacak. 

Maltepe’de Yıldızlar Bahçe Piknik Alanında düzenlenecek olan açık alan yemek ikramında;

Kavurma,

Pilav,

Salata,

Ayran, misafirlere ikram edilecek.

Başkan Fuat Çatal; her yıl Dernek Lokalimizde düzenlediğimiz Aşure ikramını, piknik alanında pişirilerek kazandan misafirlere ikram edileceğini belirtti.

Yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı İbrahim Arslan; Muharrem Ayı içerisinde olmamız nedeniyle Aşure dağıtımının anlamlı olacağını, her yıl yapılan bu etkinliğin de bu sene yapılmasını sağlamış olacağız, tüm hemşerilerimizi pikniğe ve aşure yemeye etkinliğe katılmaya davet ediyoruz dedi.

Eğlenceli anlar yaşatılacak

Misafirler arasında;

Halay Çekme,

İp Çekme,

Sandalye Kapma,

yarışmasının olacağını ve müzik eşliğinde halay çekileceğini belirten, Kadınlar Platformu Başkanı Nurten Kayabaşı, adeta bir şenliğe dönüşecek olan etkinliğimize tüm hemşerilerimizi bekliyoruz dedi.

Selami Çiçek