Sorunsuz 1.dönem

1992 yılından itibaren faaliyette olan Pendik mesleki eğitim merkezimizde 2018-2019 öğretim yılı 1.dönem karne ve ödül törenleri 4 gün boyunca aynı heyecan ve istekle yapıldı.

Eski sistem öğrencilerimizden bu öğretim yılında mezun olacak öğrencilerimizden ilk gruba 9 ocak Çarşamba günü karne ve ödülleri dağıtıldı, aile birliği tarafından başarılı öğrenciler için alınan hediyeler öğretmen ve idarecileri tarafından tek tek dağıtıldı.

10 Ocak Perşembe günü 6.dönem öğrencilerimize konuşma yapan okul müdürü Selami Çiçek; başarılı bir dönme geçirildiğini, müracaat eden tüm öğrencilerin kayıtları yapıldığını, ustalık eğitimini yeni sistemle artık örgün eğitim gibi başlatıldığını, Kararlılık belgesi, Beyaz bayrak ve Ağaçların adları projelerinde başarılı olunduğunu ve sertifika alındığını belirterek emeği geçen öğretmen ve idarecilere teşekkür etti. Daha sonra onur belgeleri, takdir ve teşekkür belgeleri öğretmen ve idareciler tarafından verildi.

AHİSİAD hediye çekleri

Okulumuzu ziyaretinde başarılı öğrencilere hediye vereceğini belirten Ahisiad başkanı İbrahim Çam, 30 adet hediye çekini başarılı öğrencilere dağıtmak üzere okulumuz idaresine bağışladı. 14-15 ve 16 Ocak tarihlerinde öğrenci gruplarına okulun konferans salonunda sunum yapılarak karne, takdir teşekkür belgeleri ile onur belgeleri idareci ve öğretmenleri tarafından dağıtıldı.

Selami Çiçek 2014 Global Teacher Prize Aday Adayı 
Mesleki Eğitim Merkezi
Uzman Teknik Öğretmen, Eğitim ve Yaşam Koçu