Başarıya ÖDÜL

1992 yılından günümüze kadar Pendik ilçemizde mesleki eğitimin sesi, koruyucusu, bilgi merkezi, sınav merkezi, kurs merkezi, çırak-kalfa ve usta yetiştiriciliği konusunda okulumuz hep önde oldu. Ülkemiz sanayisine binlerce kalifiye, tecrübeli, aranan, belgeli eleman yetiştirdi.

Kurumumuz; Mesleğinde deneyimli, güler yüzlü ve sorun çözümüne odaklı, personel, öğretmen ve idarecileriyle tercih edilen kurumlar arasında oldu.

Okulumuz müdür yardımcılarından Fevzi Türkmen ve Fatih Aktaş önceki öğretim yılı itibarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce ödüllendirilmiş, bu öğretim yılında ise Müdür yardımcımız Şenay Bilir ve Hasan Olgun “Başarı Belgesi” ile ödüllendirilmiştir.

Personel ve Öğretmenlerin huzurunda takdim:

Okul müdürü Selami Çiçek; Yıllardır Başarılı öğrencilerimiz, personelimiz, öğretmenimiz ve idarecilerimizle gurur duyduğumuzu ifade ediyorum. Kurumumuza ve Ülkemize değer kazandıran tüm arkadaşlarımızı, kazandıkları ödül ve belgelerini, tüm arkadaşlarımızın huzurunda alkış ve tebriklerle belgelerini idare olarak takdim ettik. Bu gün de Şenay Bilir ve Hasan Olgun arkadaşımızın hak ettiği belgeleri; hayırlı olsun diyerek takdim ve tebrik ediyoruz dedi.Bu gün de Şenay Bilir ve Hasan Olgun arkadaşımızın belgeleri hayırlı olsun diyor ve tebrik ediyoruz. Covid-19 salgını nedeniyle hijyen, sosyal mesafe ve temizliğe dikkat ederek törenin yapılmasını müdür yardımcısı Rukiye Kesti ve rehber öğretmen Gözde Yılmaz organize etti.

Yeniliklere devam edilecek;

Şenay Bilir; birlikte çalıştığımız, proje, etkinlik ve sosyal, faaliyetlerin öğretmen-öğrenci-veli ve işveren ilişkisini pekiştirmesi, olumlu sonuçlar vermesi bizi hep mutlu etti. Bu çalışmalarımızı uygun görüp değerlendiren okulumuz idaresine ve “Başarı Belgesi” ile ödüllendiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Teşekkür ederim dedi.

Hasan Olgun; Bu okulda aldığım ilk “Başarı Belgem” olması benim için anlamlı ayrıca ödülümü arkadaşlarımın, eşim Sevcan Olgun‘un ve çocuklarımın huzurunda almam beni daha çok duygulandırdı, çalışmalarımız için motive etti, birlikte çalışıp ortaya çıkardığımız bu tablonun devam etmesini diliyorum dedi.

Mesleki Kariyer;

Fevzi Türkmen; ilçemizin ilk açılan eğitim kurumlarından biri olan okulumuzun binlerce çırak, kalfa, usta ve işveren yetiştirmiş olması, onların kollarına altın bilezik ve bitirdikleri alan ile ilgili belge verilmesi ne kadar güzel. Kurumsal olarak önce Fevzi Türkmen-Fatih Aktaş‘ın aldığı belgelerle birlikte bugün de arkadaşlarımızın aldığı Başarı belgeleri ekip başarımızı ortaya koymaktadır dedi. Bu başarı ikliminin oluşmasında büyük emeği olan başta okul müdürümüz Selami Çiçeke teşekkür ediyorum. Ayrıca müdür yardımcılarımız Şenay Bilir ile Hasan Olgun‘u da tebrik ediyorum dedi.

Hijyenin önemli:

Müdür yardımcısı Rukiye Kesti; özellikle salgın döneminde üstün performans gösteren okulumuz personeli ve idarecilerimiz, okulumuzu en temiz haliyle öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımına sunmuş, bugün yapılan etkinlikte Temizlik-Maske -Mesafe kurallarına uyarak, hijyen konusunda gerekli önlemi alındı, bu gün ödüllerin törenle teslim edilmesini sağlayan müdürümüz Selami Çiçek‘e organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim dedi.

Selami Çiçek    / Uzman Yüksek Teknik Öğretmen / 2014 /Globalteacherprize aday adayı /Eğitim ve Yaşam Koçu