2 Personel 32 gönüllü 598 destekçi

Halen okulumuzda engelli kadrosunda çalışan iki personelimizin tüm çalışanlarımız ve öğrencilerimiz tarafından tanınması kabullenmesi ve ayrım yapmadan birlikte olma etkinliklerine her zaman ki gibi bugün de devam edildi.

Öğretmenler odasında mutlu tablo

Her zaman ki gibi okulumuzun kalbi, kütüphanesi, misafirhanesi, dost meclisi, dinlenme alanı, etkileşim salonu, etkinlik odası, kardeş buluşma noktası ve yemek alanı olarak kullanılan “Öğretmenler Odamız” yine güzel bir tabloyu resmetti.

Birlikte güzel yaşamak

3 Aralık dünya engelliler günü için farkındalık adına okulumuz öğrencileri, öğretmenleri ve idarecileri birlikte farklı etkinliklere imza atarak bir kez daha “birlikte mutluyuz” dedi.

Bahar ve Fatih kardeşlerimiz

Okulumuz memuru Bahar Kaya ve Fatih Gudu için sürpriz hazırlayan öğretmenlerimiz pasta kesip birlikte sohbet ederken, öğretmenimiz Duygu Yıldırım adı gibi duygusal gençlerle 1 buket çiçek hediye ederken cümlelerini en duygusal şekliyle her zamanki gibi sırlayan Fatih Gudu aynı ortamı paylaşmaktan gurur duyan öğretmenlerimizi, personelimizi öğrencilerimizi duygulandırdı.

Mutlu-güzel-sevgi dolu anlar

Etkinliğin sonunda, herkesin “iyi ki varsınız” cümlesi dillerinden düşmedi. Pendik Mesleki Eğitim Merkezinde böyle bir tablonun ve güzel anların yaşanmasından gurur duyduğunu belirten okul müdürü Selami Çiçek, emeği geçen arkadaşlarımızı tebrik etti.

Bu tablonun yaşanmasında emeği olan, bu ortamı oluşturan ve bu güzel iklimi yaşatan idarecilere teşekkür eden Şenay Bilir, öğrencilerimizi Ampute Takımını İzlemeye götüren Fatma Samur, etkinliklerin ve ortamın hazırlanmasında emeği olan Hasan OlgunRukiye Kesti, Fatih Aktaş, ekonomik destek sağlayan Vedat  Uysal, öğrencilerin duygusal davranışını öğretmenler odasına taşıyan Duygu Yıldırım günün güzel geçmesini ve FARKINDALIK yaratmasını sağladığı için okul müdürü Selami Çiçek tek tek teşekkür etti.

Selami Çiçek

Uzman Teknik Öğretmen-Eğitim ve Yaşam Koçu

2014Globalteacherprize Aday Adayı